Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wybierz program dla siebie
sennocsilnezero
Zamknij

Bawełniany woreczek z wypełnieniem ziołowym

24,00
Woreczek z wypełnieniem ziołowym składa się ze specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki surowców zielarskich, które przyczyniają się  do uzyskania optymalnej jakości snu, wprowadzają w sen głęboki zapobiegając nocnemu wybudzaniu, a także znacząco skracają czas potrzebny do zaśnięcia.
sennocsilnezero
Zamknij

Bawełniany woreczek z wypełnieniem ziołowym

24,00
Woreczek z wypełnieniem ziołowym składa się ze specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki surowców zielarskich, które przyczyniają się do uzyskania poprawy nastroju, balansu emocjonalnego, i zapewnienia psychicznego odprężenia.
sennocsilnezero
Zamknij

Poduszka z wypełnieniem naturalnym z gorczycy

188,00218,00
Poduszka z wypełnieniem gorczycowym charakteryzuje się przede wszystkim właściwościami rozgrzewającymi. Wypełnienie wspiera prawidłowe ułożenie ciała, dzięki czemu promuje zdrowy, jakościowy sen.
sennocsilnezero
Zamknij

Poduszka z wypełnieniem naturalnym z łuski gryki

148,00248,00
Sprężysta poduszka z łuską gryki delikatnie masuje kark podczas snu. Gryczane wypełnienie zapewnia komfortowy sen, nie nagrzewa się i nie zatrzymuje wilgoci.
sennocsilnezero
Zamknij

Poduszka z wypełnieniem naturalnym z łuski orkiszu

148,00248,00
Poduszka z łuską orkiszu dzięki właściwości zatrzymywania ciepła jest idealna dla zmarzluchów. Lekkie oraz mało szeleszczące wypełnienie dostosowuje się do ciała, zapewniając maksymalną wygodę.