Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wybierz program dla siebie
sennocsilnezero
Zamknij

Poduszka do karmienia dziecka, z łuską prosa

198,00
Poduszka do karmienia z naturalnym wypełnieniem stanowi wsparcie dla każdej mamy podczas karmienia piersią, w trakcie ćwiczeń i podczas snu.
-20%senporanek-dzien-wieczor-nocsilnezero
Zamknij

Poduszka przytulająca z łuską orkiszu

498,00 398,00
Poduszka wspiera uzyskanie głębokiego oraz spokojnego snu. Jest też pomocna w ciągu dnia jeśli masz spadek nastroju i potrzebę przytulenia się. Wykonana jest z niezwykle przyjemnej w dotyku bawełny. Wypełnienie orkiszowe daje uczucie ciepła i imituje ciężar związany z dotykiem drugiego człowieka. Dwie warstwy bawełny ułatwią Ci utrzymanie jej w czystości.
sennocsilnezero
Zamknij

Poduszka z wypełnieniem naturalnym z gorczycy

188,00218,00
Poduszka z wypełnieniem gorczycowym charakteryzuje się przede wszystkim właściwościami rozgrzewającymi. Wypełnienie wspiera prawidłowe ułożenie ciała, dzięki czemu promuje zdrowy, jakościowy sen.
sennocsilnezero
Zamknij

Poduszka z wypełnieniem naturalnym z łuski gryki

148,00248,00
Sprężysta poduszka z łuską gryki delikatnie masuje kark podczas snu. Gryczane wypełnienie zapewnia komfortowy sen, nie nagrzewa się i nie zatrzymuje wilgoci.
sennocsilnezero
Zamknij

Poduszka z wypełnieniem naturalnym z łuski orkiszu

148,00248,00
Poduszka z łuską orkiszu dzięki właściwości zatrzymywania ciepła jest idealna dla zmarzluchów. Lekkie oraz mało szeleszczące wypełnienie dostosowuje się do ciała, zapewniając maksymalną wygodę.
relaks-i-regeneracjaporanek-dzien-wieczor-nocsilnezero
Zamknij

Termofor z gorczycą

114,00
Termofor z naturalnym wypełnieniem z nasion gorczycy jest wielozadaniowym produktem o szerokim wachlarzu zastosowań. Wykorzystać go można zarówno na ciepło jako podgrzewacz, jak i na zimno, jako chłodzący i przynoszący ukojenie kompres.
relaks-i-regeneracjaporanek-dzien-wieczor-nocsilnezero
Zamknij

Termofor z pestkami wiśni

114,00
Termofor z naturalnym wypełnieniem z pestek wiśni jest wielozadaniowym produktem o szerokim wachlarzu zastosowań. Wykorzystać go można zarówno na ciepło jako podgrzewacz, jak i na zimno, jako chłodzący i przynoszący ukojenie kompres.
relaks-i-regeneracjaporanek-dzien-wieczor-nocsilnezero
Zamknij

Termofor z solą himalajską

114,00
Termofor z naturalnym wypełnieniem z soli himalajskiej jest wielozadaniowym produktem o szerokim wachlarzu zastosowań. Można go wykorzystać zarówno na ciepło jako rozgrzewający podgrzewacz, jak i na zimno, jako chłodzący i przynoszący ukojenie kompres.